Walentynkowy szał z Lubrano, Czemplik, Styrcz

Start 20:00, wstęp bezpłatny

Natalia Lubrano tworzy muzykę, pisze teksty i przede wszystkim śpiewa. Pochodzi z Wrocławia. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu oraz prywatną szkołę jazzu „Jazz a Tours” we Francji. Zdobywała szlify na wielu warsztatach jazzowo-bluesowych w Polsce i za granicą.

Na polskiej scenie muzycznej znana jest przede wszystkim ze współpracy
z wrocławskim zespołem Miloopa, z którym wydała trzy albumy a także z Andrzejem Smolikiem, Noviką, Marią Peszek, Leną Romul.

W marcu 2012 roku ukazała się jej autorska płyta pt „R.E.S.P.E.C.T.” wydana przez Kayax. Obecnie pracuje nad drugim solowym albumem.

Maciej Czemplik jest gitarzystą, kompozytorem i producentem czynnie związanym z wrocławskim środowiskiem muzycznym. W 2001 roku w duecie razem z Maćkiem Mazurkiem został laureatem międzynarodowego konkursu gitarzystów jazzowych „Guitar City” w Warszawie. Współpracował z Teatrem Muzycznym Capitol, teatrem Ad Spectatores, zespołami Afromental, Azyl. Razem z Anią Kłys prowadzi popularne we Wrocławiu czwartkowe jam session w klubie Schody Donikąd. Współpracuje z uznanymi wokalistkami Pauliną Lendą, Natalią Lubrano, Adrianną Styrcz, wspomnianą Anią Kłys oraz wieloma innymi, mniej znanymi, ale równie utalentowanymi. Prowadzi swój kanał na YouTube, na którym prezentuje głównie nagrania autorskich aranżacji coverów, wykonywane z towarzyszeniem zaproszonych gości. Można go również usłyszeć z własnym trio, z którym przygotowuje materiał na autorską płytę, a także w nagraniach wrocławskich producentów Erio i Dynamid Disco.

Adrianna Styrcz – wokalistka/współtwórca SiNUSOiDAL, wokal Eklektik Ensamble/Eklektik Session, pieśniarka Tercetu Neurotycznego