Szalona Noc z CELEBRATE

Zapraszamy na szaloną noc z CELEBRATE. Zaczynamy o 21:00, za wstęp nie kasujemy.

celebrate

Zespół CELEBRATE to magiczne połączenie pięciu żywiołów ! Żywy organizm, który dynamicznie wzrasta, stale kipiąc energią ! Swym żywiołowym temperamentem zarażamy każdego kto znajdzie się w polu rażenia, a wybuchowa mixtura, która tworzy się między nami na scenie owocuje prawdziwą MUZYCZNĄ EXPLOZJĄ !!!

CELEBRAcia to ludzie młodzi, acz niezwykle doświadczeni. Spontaniczni i żywiołowi a zarazem skrupulatni w osiąganiu wspólnych muzycznych celów. Profesjonalni w każdym calu i nieposkromieni w swym szaleństwie jednocześnie !

Nasz zespół tworzy nieokiełznana grupa pięciu przyjaciół, którzy jedli już z niejednego muzycznego pieca, karmiąc swą muzyką nawet najbardziej wytrawne podniebienia!

Niezwykła energia, która ZAWSZE towarzyszy koncertom grupy CELEBRATE, jest doskonałym uzupełnienie solidnie wykonanych utworów, zarówno coverowych, jak i autorskich.

Niewiarygodnie dynamiczna i charyzmatyczna wokalistka (Marta Kołodziejczyk) niczym batuta w rękach dyrygenta, bezbłędnie kieruje batalią muzyków za jej plecami, a najdrobniejszy jej ruch potrafi przemienić wodę w ogień, a najbardziej wysublimowaną balladę w nieokiełznaną mocą ścianę dźwięku !

celebrate

Instrumentaliści CELEBRATE to muzycy niezwykle doświadczeni, aktywni i wzięci sidemani, działający w środowisku wrocławskim i nie tylko. Muzycy współpracują z wieloma artystami uznanej rangi, mając na koncie spore dokonania koncertowe, studyjne, a także workshop’owe.

Każdy z muzyków kładzie ogromny nacisk na swój własny warsztat muzyczny, doskonaląc jednocześnie swą brzmieniową paletę barw, co jest owocem użytkowania niezwykle profesjonalnego sprzętu muzycznego, który stale udoskonalamy i rozbudowujemy.

W ciągu niespełna roku działania, zespół CELEBRATE zdobył solidną markę na rynku muzycznym dolnego śląska, zyskał też uznanie wielu środowisk i klientów, o czym świadczy cały szereg wysokiej rangi imprez, na które był zapraszany. CELEBRATE miał też okazję akompaniować wielu znakomitościom muzycznym, między innymi Urszuli Dudziak, Dan’owi Lillpop’owi, KASTA i wielu innym.

Paleta muzyczna naszego zespołu jest niezwykle szeroka – począwszy od kolorystyki klubowej z wyraźnie osadzonym groovem, poprzez mocne brzmienia rockowe, z uwzględnieniem nowoczesnych trendów i brzmień ( drum & bass, ambient), z całą gamą środkowych barw ( pop, country, jazz), kończąc na gorących kolorach latin !